20 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36

Boş Hp 26a Yumurta Kodlama Kartuş Alımı

Firmamız Murat Elektronik yumurta kodlamada kullanılan ve Ovojet (Ovojet 450, Ovojet 750, Ovojet Pro1000), Ovobit, Prinzen, Nuovo (Egg-Jet BAN5) ve Völker (Mini1-2-3, Smart Fellow) makinalarıyla uyumlu Hp 26a yumurta kodlama kartuşunun boşunu test edip almaktadır.

Boş İlaç Kodlama Kartuş Satışı

Firmamız Murat Elektronik wolke, wolke videojet, markoprint, anser u2, ilaç kodlama kartuşlarının elektronik devre testini yapıp satmaktayız.

Boş Wolke İlaç Kodlama Kartuş Alımı

Firmamız Murat Elektronik wolke, wolke videojet, markoprint, anser u2, ilaç kodlama kartuşlarını boşlarını test edip almaktayız.

HP Q2612A TONER

80,00
A++ KALİTE MUADİL TONER SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

HP 26a Yumurta Kodlama Kartuşu

Firmamız Murat Elektronik yumurta kodlamada kullanılan ve Ovojet (Ovojet 450, Ovojet 750, Ovojet Pro1000), Ovobit, Prinzen, Nuovo (Egg-Jet BAN5) ve Völker (Mini1-2-3, Smart Fellow) makinalarıyla uyumlu Hp 26a yumurta kodlama kartuşunu satmaktadır.Magenta, Kırmızı ve Yeşil renkleri mevcuttur.

HP 26a YUMURTA KODLAMA MÜREKKEBİ

Yüksek kaliteli bir gıda mürekkebidir. Ovojet,Ovobit, Prinzen marka cihazların kartuşlarının uyumlu mürekkebidir. Avrupa Birliği ve T.C Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

HP 45a İlaç Kodlama Kartuşu

HP 45a İlaç Kodlama Kartuşu Wolke, videojet  markoprint,  anser u2, tij 2,5 teknoloji sistemlerinde kullanılan yazıcılarda kullanılır. Barkod, karekod üretim ve tüketim tarihi kodlamalarında kullanılır. Yüksek ve hızlı üretim bantlarında tercih edilir.

HP 45si SİYAH SOLVENT MÜREKKEB

HP 45si kartuşlarında kullanılan siyah solvent mürekkebdir. Decaptime iyidir yüzeylere tutumu en üst düzeydedir. Plastik, folyo, alüminyum, naylon, metal, polyester,

HP 45si SOLVENT KARTUŞ

Emici olmayan yüzeylerde kullanılan (naylon, plastik, uv kaplamalı metal, ağaç vb. yüzeylerde kullanılan özel geliştirilmiş solvent bazlı kartuştur.

HP 45si UV BEYAZ MÜREKKEB (UV WHİTE İNK)

HP 45si kartuşlarda kullanılır, led kurutma gücü 18 wattır. 20/dakkaya kadar kodlayabilir. Bütün UV sistemlerde kullanılır.