MURAT ELEKTRONİK

1997 Yılında İstanbul -Bayrampaşa semtinde Faks cihazları ve Büro makinaları satışı, tamir ve sarf malzemeleri satışı üzerine faliyetlerine başlamıştır. Değişen dünya şartlarına göre firmamız 2001 yılında Kartuş &Toner dolumu, satışı konularında hizmet vermektedir.

Firmamız kalitesinden ödün vermeyip siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiştir.

Dolum sektöründe kullanmış olduğumuz Toner tozu, Chip, Drum vs. malzemeler Dünya standartlarında olup testleri tarafımızdan düzenli olarak yapılmaktadır.

Banka Hesaplarımız

TR260006701000000043550884

Burhan GÜÇTEKİN

HİZMETLERİMİZ

Yumurta, İlaç ve Plotter Kodlama Kartuşları Dolum ve Satışı

Firmamız Murat Elektronik kodlama sektöründe kullanılan HP 26A ve HP 45A kartuşlarının yumurta, ilaç ve tekstil sektöründe kullanılan Plotter kartuşlarının satış ve dolumunu yapmaktadır.

AR-GE

Firmamız Murat Elektronik Yurtdışı CİJ. TİJ. DOD Dijital mürekkep üreten, mürekkep firmaları ile birlikte partner olarak çalışmalarına devam etmektedir. Projelerinizi, isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. AR-GE bölümünden Murat GÜÇTEKİN ile iletişime geçebilirsiniz.

Kartuş ve Toner Dolumu

Firmamız Murat Elektronik kartuş ve toner dolumu çıktığından (17-18 YIL) beri kartuş ve toner dolumu hizmeti vermektedir. Firmamızda yerli ve yabancı kartuş ve toner yenileme cihazları ile makine ile dolum yapılıp, test edildikten sonra paketlenmektedir.

HP 45A Kodlama Yazıcıları ve Solvend Kartuş Satış ve Dolumu

Firmamız Murat Elektronik kodlama sektöründe kullanılan el tipi ve sabit kodlama yazıcıların satışını yapmaktadır. Emici olmayan yüzeylerde kullanılan Metal, Plastik, Kuş, Kaplamalı yüzeyler, Poşet vb. Solvend kartuşlarının ve 1 İNÇ (One İnch) büyük ağızlı kartuşların satışını ve dolumunu yapmaktadır.

Faks, Fotokopi, Yazıcı Satışı, Tamir Bakım ve Onarım

Firmamız Murat Elektronik 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir. Her marka Laser ve mürekkepli yazıcıların tamir, bakım ve satışını yapmaktadır.

Orijinal & Muadil Kartuş, Toner ve Şerit Satışı

Firmamız Murat Elektroniğin OEM markaları ithal eden firmalarda bayiliği mevcuttur. Uygun fiyatlara orijinal ve muadil kartuş ve toner, şerit satışı yapmaktadır.

Kalite Tartışılmaz

İlaç ve Yumurta Kodlama Kartuşu

İlaç kutularının ve yumurta kabuklarının üzeri kodlama kartuşları ile kodlanmaktadır.

Otomatik Dolum Cihazları

Firmamızda otomatik dolum makinesi ile havasız ortamda orjinale yakın kalitede dolum yapılmaktadır.

Bitmeyen Kartuş

Bitmeyen kartuş sisteminin baskı kafası kartuşların ve mürekkeplerinin satışını yapmaktayız.

Endüstiriyel Mürekkepler

Kodlama sektöründe kullanılan TİJ, CİJ, DOD sistemlerinin mürekkeplerinin satışını yapmaktayız.